Eleaf iJust S Orjinal

Eleaf iJust S 3000 Mah

Tamamen, Eleaf iJust S Kiti, iJust S alt-ohm Tankı ve Eleaf'ın Güçlü 3,000 mAh iJust S Bataryası'nın Çekici Bir Kombinasyonudur.

Bu İki Güç Bir Araya Geldiğinde, Eleaf Başarıyla Sigara İçmek İçin Vaping Geçiş Yapmak İsteyen Herkes İçin Çekici bir go-to seçeneği yarattı.

Eleaf iJust S Elektronik Sigara Set kutusunun içinde, iJust S batarya ve Atomizer İle hemen karşılaşacaksınız, ardından bataryayı şarj etmek için bir MicroUSB kablosu, 30-100 watt değerinde bir yedek 0.5 EC serisi coil, 0.18 ohm paslanmaz çelik yedek coil kafası (50-80w), toplam hava akımı kontrolü için bir silikon cihaz bandı ve bir iJust S kullanım kılavuzu.

3.000 mAh iJust S bataryası, 81 mm boyunda duran ve sadece 24.5 mm genişliğindeki şık ve paslanmaz çelik bir görünüm sağlar. Akünün en üst kısmında paslanmaz dişli 510 bağlantı ve yay yüklü altın kaplamalı kontak pimi bulunur.

Akünün ön tarafında çıkıntılı bir ateşleme düğmesi vardır ve akünün arkasında 1A microUSB şarj portu bulunur. Şarj portunun altında, cihazın şarj edildiğini bildiren bir LED göstergesi yanar. Pil tamamen şarj olduğunda, ışık sönecektir ve cihaz vaped olmaya hazırdır. Ateşleme düğmesinin ardında, aygıtın ne zaman ateş edildiğini size bildirmek üzere aydınlatan parlak bir durum LED'i yanar. LED'in ışık durumu, pilinizin ne zaman yeniden şarj edileceğini bildiğinizde pil gücünün ne kadar kaldığını size bildiren görsel bir gösterge de sağlar.

Büyük 4mL Eleaf iJust S atomizer, 51mm boyunda ve 24.5mm genişliğinde ölçülen paslanmaz çelik ve Pyrex camdan yapılmıştır. Üstte, değiştirilebilir 510 Delrin damlama ucu ve iki büyük üst dolgu dolum noktasını göstermek için kolayca çıkarılabilen dişli bir üst kapak var. Tankın tabanında iki adet 12 mm x 3 mm'lik hava akımı yuvası ve dişli 510 bağlantısı vardır. IJust S atomizer içinde önceden monte edilmiş, 30-80 watt arasında en iyi kullanım için derecelendirilmiş 0,3 ohm tek paralel kanthal bobin kafasıdır. Bu EC serisi atomizer başlıkları hızlı fitillerdir, dört büyük fitilleme portu sayesinde ve Saf Organik Pamuk ile kötüler. Her EC serisi atomizer kafası önceden yerleştirilmiş ince bir paslanmaz çelik ağa sahiptir ve tamamen tükürükten arındırır ve suyu meyve suyu deposuna aittir.

IJust S atomizörünün sabit bir ikili hava akımı üretmesine rağmen, kutuda bulunan silikon halkası, odadan çekilen hava miktarını kısıtlamak için kullanılabilir. Kullanıcı daha sıkı bir çekim yapmayı tercih ederse, vape bandı bu mükemmel vaping tatlı noktasını bulmak için kullanılabilir. Sonuç olarak, Eleaf'ın yeni nesil iJust buharlaştırıcıları, vaping üzerinde geçiş yapmak isteyen herkes için uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor. Çekici, hızlı şarj ve kompakt bir cihaz arıyorsanız, iJust S kiti aradığınız her şey olabilir.

iJust S Paket İçeriği:

1 x ijust S Pil Batarya
1 x ijust S Tank Atomizer (AT 0.3ohm Coil ile birlikte)
1 x AT 0.5ohm Coil
1 x ECL 0.18ohm Coil
1 x USB Kablo
1 x Airflow Control Halkası

Parametreler

Çap: 24.5mm
Yükseklik: 139.0mm
Pil kapasitesi: 3000mAh
Likit kapasitesi: 4 mL
Direnç: 0,15 -3.5ohm
Konu tipi: 510 iplik
Renk: siyah, gümüş

En Ucuz Eleaf iJust S

Eleaf iJust S Kapıda Ödeme Eleaf iJust S Kampanya


Eleaf iJust S Türkiye

Kolay Kullanım
atomizer etkinleştirmek için veya pilin kapalı veya güç için hepsi sadece düğmesini basılı tutarak yapılabilir.

Eleaf iJust S Eskişehir

Yeni ECL 0.18ohm Başkanı
Bu yeni atomizör kafa güzel lezzet için büyük likit giriş delikleri ile yeniden tasarlandı. Çift SS316 rulo oluşuyordu, yüksek watt ve VW, Bypass, Akıllı, TC-SS ve TCR modları ile uyumlu altında çalışan yeteneğine sahiptir.

Eleaf iJust S 3000 Mah

Uygun Temizleme için çıkarılabilir Yapısı
ijust S atomizer tüm parçaları müstakil ve temizlik ve bakım çok daha fazla kolaylık getiren, kurulabilir.

Eleaf iJust S 3000 Mah Fiyat

Likit Depo Dolum Haznesi
Likit kolayca sadece üst kapağı kaldırarak doldurulmuş olabilir.

Not:
1. Hava borusuna likit doldurmayınız.
2.. Doldurmayın ve likit seviyesi en az % 10 en çok % 90 dolum yapınız.
3.. Cihazı kullanmadan Önce atomizer (coil) içine 5 damla likit damlatmayı unutmayınız.

Not: Atomizer içine likit suyu damlatmadığınız takdirde atomizer yanabilir.

Eleaf iJust S Silver

Hava akışı için Bar Raising
Yeni hava akışı tasarımı çok daha iyi lezzet getiriyor.
Ayrıca hava akımı iliştirilmiş hava akımı kontrol halkası ile ayarlanabilir.

Eleaf iJust S Siyah